Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
Pressiteade: EMT ettemaksukõnekaardi Simpel kliendid saavad vaadata oma kõnede eristust ja saata MMS-sõnumeid
 (Lisatud 28.07.2004)
  

Alates 26. juulist 2004  saavad EMT ettemaksukõnekaardi Simpel kliendid EMT iseteeninduse net.emt kaudu oma kõnede eristust vaadata ning MMS-sõnumeid vastu võtta ja saata. Teenused on mõeldud kõigile Simpel kõnekaardi kasutajatele ning on Eesti mobiilsideturul unikaalsed.

"Aeg-ajalt esineb ka kõnekaardi kasutajatel küsimusi oma tehtud kõnede kohta," ütles EMT teenindus- ja müügidirektor Indrek Randveer, "nüüd on Simpeli klientidel esimesena Eestis müüdavatest kõnekaartidest võimalik oma kõnede eristust internetis EMT iseteeninduse kaudu vaadata, ükski teine mobiilsideoperaator analoogset teenust ei paku," lisas Randveer.

Kuni 01.09 on kõnede eristuse vaatamine iseteeninduses tasuta. Hiljem lisandub tasu 15 EEK. Muud võimalused kõnede eristuse vaatamiseks puuduvad.

"EMT lepingulised kliendid on oma kõnede eristusele juba ammu ligi pääsenud ja kuna ka kõnekaardi kliendid avaldasid soovi saada detailset infot oma tehtud kõnede kohta, siis otsustas EMT kõnealust lahendust ka Simpeli klientidele pakkuma hakata," täiendas Randveer.

EMT iseteeninduse MMS-album võimaldab multimeediasõnumeid vaadata, vastu võtta ja kas edasi saata või MMS-e saatmise eesmärgil ise koostada. Teenus on suunatud eelkõige klientidele, kelle telefon ei toeta MMS-e või kes eelistab arvutikeskkonda mugavuse pärast. Multimeediasõnumeid saavad EMT iseteeninduse kaudu lisaks Simpeli kasutajatele saata ka EMT lepingulised kliendid.

"MMS-albumist saab multimeediasõnumeid telefonidele saata sama moodi ja sama hinnaga nagu telefoniltki. Juhul kui vastuvõtva poole telefon ei toeta MMS-i, saab ta saabunud MMS-st informeeriva SMS-i, mis juhatab kliendi EMT iseteenindusse sõnumit vaatama," ütles Indrek Randveer. "Multimeediasõnumeid ei saa saata poolsuletud seisus Simpel kõnekaardid ning lühinumbritele ja e-posti aadressidele."

Sõnumile lisatav pilt peab olema kas GIF, JPEG või BMP vormingus, soovitatav suurus 160x120 pikselit. Heli peab olema kas WAV või MP3 vormingus. Pildifaili maksimumsuurus on 75 KB, helifaili maksimumsuurus on 200 KB. MMS-albumi maht ühe kliendi kohta on 300 KB, mahutades seega umbes 10 keskmist MMS-sõnumit, mis sisaldavad paar pilti, tekstilõiku ja heliklippi. MMS ilmub albumi 'Saabunud' kausta, kus seda säilitatakse 7 päeva.

EMT iseteenindus net.emt asub internetis aadressil www.emt.ee ning iseteenindusse sisenemiseks on vajalik sisestada oma mobiiltelefoninumber ning SMS-parool. SMS-parool saadetakse EMT poolt lühisõnumina mobiiltelefonile ning parooli saatmine on EMT klientidele tasuta.

Simpel kõnekaart tuli turule 1998 aasta lõpus ja on tänase päeva seisuga suurima kasutajatearvuga kõnekaart Eestis. Simpelit saab kasutada Eestis EMT võrgu levialas.

allikas: emt.eeKommentaare: 0
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9
Nokia E62


7524 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam