Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
ZEN-kõnekaardil alates 1 juulist tasuta kõnesid 5 tunni ulatuses ühes kuus.
 (Lisatud 30.06.2004)
  

Mai alguses turule jõudnud soodsaim ettemaksuga kõnekaart ZEN on klientide poolt väga hästi vastu võetud ja ületanud Radiolinja (RLE) müügiprognoosid. Kõnekaardi  hea läbimüük on näidanud, et ZEN-kõnekaart on jätkuvalt parima funktsionaalsuse ja soodsaima hinnaga kõnekaart Eesti turul.

Vastavalt RLE statistikale räägib 95% ZEN-kõnekaardi klientidest ühes kuus keskmiselt 70 tasuta minutit. Vaid 5% puhul on vastavad mahud suuremad, ületades eelnimetatut kuni kümme korda.

Võimaldamaks  kõikidele ZEN-klientidele tasuta omavahelisi kõnesid ning ennetamaks tasuta kõnede mittesihipärast kasutamist või võimalikke lokaalseid ülekoormusi, kehtestab Radiolinja  alates 01. juulist kuni suve lõpuni uued kampaania tingimused ZEN-kõnekaardi kasutamisele -  ZEN-kõnekaartide omavahelised kõned on jätkuvalt tasuta, kuid tasuta kõneminutite maht on 5 tundi (300 minutit) kuus. Minutid üle selle maksustatakse vastavalt olemasolevale hinnakirjale.

Ülejäänud ZEN-kõnekaardi kasutamise tingimused jäävad endiseks – kõneminut nii laua- kui ka mobiiltelefonile on päeval 3.50 krooni, õhtul kaheksast hommikul kaheksani 2 krooni, SMS-sõnum 1. kroon. Iga vastuvõetud kõneminut (v.a. ZEN-ide omavahelised   kõned) annab 30 senti boonust. ZEN-i stardipakett maksab 150 krooni.

Radiolinja Eestil oli 31.märtsi lõpu seisuga 173 550 lepingulist klienti. Mobiiloperaatori GSM-võrgu levialas elab 98% Eesti elanikkonnast. Radiolinja Eesti kuulub Elisa kontserni

Allikas: rle.ee

Telefonid.com arvab, et on ebaeetiline 1 päev enne tingimuste muutmist sellest avalikkust informeerida. Samuti lisaks, et sellega ka ZEN-kõnekaardi edu lõpeb ja teised operaatorid võidavad kliente.Kommentaare: 4
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9
Nokia E62


7524 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam