Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
RLE Seenior pakett
 (Lisatud 23.06.2004)
  

Eesti Pensionäride Ühendus ja Radiolinja Eesti teatavad algavast koostööst, mille tulemusena muutub helistamine kõikide pensioniealiste RLE klientide jaoks soodsamaks. Tegemist ei ole ühekordse kampaaniapakkumisega vaid püsipartnerlusega.

"Seeniorpaketi eesmärk on teha üle 60.aastastel inimestel mobiiltelefoniga suhtlemine soodsamaks, pakkudes neile kuumaksuvaba ning soodsa kõneminuti hinnaga sidevõimalust," kinnitas Radiolinja Eesti juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Uue kõnepaketi kasutajad ei pea maksma kuutasu, kõneminuti hind nii tavatelefonile kui ka mobiilsidevõrkudesse on 2.50. "Ainuüksi tavatelefoni fikseeritud kuutasu eest saab Seeniorpaketi kasutaja rääkida 40 minutit," sõnas Andrus Hiiepuu.

"Siiani ongi pensionäride jaoks suurimaks probleemiks see, et isegi väga vähe rääkides teeb kõneminuti hinna tavatelefoni puhul kalliks igakuine püsimakse," kinnitas Eesti Pensionäride Ühenduse esimees Sven Pärn. "Tänu Seeniorpaketile saavad vanemad inimesed nüüd oma sidekulusid piirata."

Lisaks suurendab mobiiltelefon võrreldes tavatelefoniga ka eakamate inimeste turvalisust, sest seda on lihtne kaasas kanda ja vajadusel abi kutsumiseks kasutada.

Koos soodsa kõneajaga pakub Radiolinja pensionäridele ka soodushinnaga telefone. Lisaks telefonile saab iga Seeniorpaketiga liituja kaasa ka lihtsa ja arusaadava infomaterjali, mis peaks helistamise tegema lihtsaks ka mobiiltelefonidega varem mitte kokku puutunud inimestele.

Seenior pakett


Seenior pakett on loodud meie eakamatele klientidele, kes ise mobiiliga väga palju ei helista, küll aga soovivad alati olla kättesaadavad oma lähedastele. Samuti annab mobiil turvatunde kodust väljas -  aias, suvilas, maal, turul või siis hädaolukorras. Seenior paketi eeliseks on lihtsus ja mugavus: igas suunas kehtib ööpäevaringselt üks soodne hind ja kuumaksu ei olegi! Seenior paketiga saab liituda alates 60. eluaastast.

Toiming Maksumus
Kõneminut mobiilidele 2.50
Kõneminut tavatelefonidele 2.50
Tekstisõnum 5.00
Kuumakse

0.00

 

allikas: rle.eeKommentaare: 0
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9
Nokia E62


7524 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam