Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
Simpel saab juurde WAP-ja GPRS- teenuse
 (Lisatud 23.06.2004)
  

Alates 15. juunist 2004 saavad EMT kõnekaardi Simpel kliendid surfata internetis ja kasutada WAP-teenuseid nii GPRSi kui teenuse Lihtne GSM Data vahendusel.

Mõlemad teenused avatakse automaatselt ja tasuta kõikidele Simpeli klientidele: klient ei pea teenuse tellimiseks midagi tegema ega mingeid lisakulutusi kandma.

GPRS-teenus võimaldab Simpeli klientidel kasutada mobiilset andmesidet, sealhulgas WAP-teenuseid. WAP-teenuse vahendusel saab Simpel klient vaadata näiteks homset ilmateadet, parkida autot, teha pangaülekandeid või leida läheduses olevat lähimat sularahaautomaat. Juba varem on Simpelil GPRS avatud multimeediasõnumite (MMS-ide) saatmiseks.

“Avame GPRS-teenuse, kuna Simpeli kliendid soovivad seda kasutada,” ütles EMT turundusdirektor Piret Mürk. “Simpeli klientide uuendusmeelsust kinnitab ka see, et kui avasime eelmisel aastal Simpeli klientidele MMS-teenuse, on MMS-ide saatmine Simpeli kasutajate seas pidevalt kasvanud.”

Simpel on Eesti suurima kliendiarvuga kõnekaart, mille konkurentsieelisteks on sekundipõhine kõneajaarvestus ning kvaliteetne leviala. Andmesideteenuste lisamine Simpeli teenustevalikusse kasvatab Mürgi hinnangul Simpeli populaarsust veelgi.

Simpel on ainus kõnekaart, mis võimaldab nii Lihtsa GSM- Data kui GPRSi kasutamist. „Lihtne GSM-Data on oluline neile klientidele, kes kasutavad vanemaid, veel ilma GPRS-toeta mobiiltelefone,” ütles Mürk. „Samas soovitame klientidel, kellel GPRS-toega telefon olemas, kasutada kindlasti GPRS-i, kuna see on kiirem ja ka rahaliselt soodsam.”

Samuti saab Simpeli klient kasutada teenust Veebifilter, mis võimaldab tõsta mobiiltelefoniga internetis surfamise kiirust, eemaldades külastatavatelt veebisaitidelt mobiilsele kasutajale mittevajaliku info, hoides sellega kokku nii kasutaja aega kui raha. Seadistused WAP-i kasutamiseks saab tellida SMS-i teel.

GPRS-teenuse hinnad on Simpelil samad kui EMT lepingulisel kliendil, Lihtsa GSM Data puhul maksab WAP-i kasutamine 1.49, mobiilInternet 2.49 krooni minut.

allikas: emt.eeKommentaare: 1481
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9
Nokia E62


7524 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam