Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
Starman ostab Tele2 kaabeltelevisooni ettevõtted Eestis.
 (Lisatud 24.05.2004)
  

Lepingu kohaselt müüb Tele2 OÜ kolm 100% enda omanduses olevat kaabeltelevisiooni ettevõtet - AS Levi Kaabel, Tallinna Kaabeltelevisiooni AS ja AS Telset Communications Group.

Tehingu summa on poolte kokkuleppel konfidentsiaalne.

"Otsustasime oma kaabeltelevisiooni ettevõtted Eestis müüa. Kaabeltelevisiooni müük annab meile võimaluse keskenduda meie põhilisele eesmärgile - pakkuda alati soodsamat lahendust mobiili, lauatelefoni ja internetiteenuste kasutajatele. Analüüs näitas üheselt, et iseseisvalt edasi arendades, ei jõua me sama heade tulemusteni kui kaabeltelevisiooni turu liidrile müües. Teenuse pakkumise kvaliteet müügi läbi kindlasti tulevikus paraneb" kommenteeris Tele2 juhatuse esimees Üllar Jaaksoo. "Tunneme oma klientide eest vastutust ja seega oli müügihinnast veelgi olulisem ostja võime pakkuda meie klientidele parimat teenust. Olen veendunud, et Starman saab sellega kõige paremini hakkama."

Peeter Kerni sõnul on Starmanil hea meel, et tehing teoks sai. "Meie fookus on oma kaabelvõrgu võimalusi kasutades pakkuda võimalikult laia ja kvaliteetset teenusevalikut. Starmani meeskond on suutnud edukalt üles ehitada Eesti kaabeltelevisioonituru liiderfirma. Tele2 soov oli leida vääriline ostja ning keskenduda veelgi enam mobiil- ja tavaside arendamisele. Hindame oma investeerimis- ja arendusvõimalusi sellesse valdkonda headeks. Olen kindel, et suudame senistele Tele2 klientidele pakkuda heatasemelist teenust ning avardada veelgi nende võimalusi kaabellevivõrkudel põhinevaid uusi kommunikatsiooniteenuseid kasutada," ütles ta.

Kerni sõnul olulisi muutusi seni Tele2-le kuulunud kaabellevi firmade klientide jaoks lähikuudel ei tule. Kehtima jäävad nende senised lepingud ja paketid ning kõigist võimalikest uuendustest informeeritakse neid varakult. "Esimese tööna tutvume lähemalt seni Tele2-le kuulunud kaabellevivõrkude tehnilise lahendusega ning valmistame ette investeeringute plaani nende edasiseks arendamiseks teenusevaliku laiendamiseks," märkis Kern.

Starman pakub oma kaabellevi võrgu baasil kaabel-tv, interneti ja tavatelefoniteenuseid ning on tänaseks kasvanud Eesti suurimaks selle valdkonna ettevõtteks.


allikas: tele2.ee
 Kommentaare: 1427
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Siemens CX65
Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9


7527 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam