Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
Tele2 Kõneposti jäetud teadete kuulamine ja klienditeenindusse helistamine on kuni mai lõpuni tasuta.
 (Lisatud 11.05.2004)
  
Alates 04.05.2004 uuenenud kõneposti teenus tingis ülekoormuse klienditeenindusele. Tele2 palub oma klientidelt vabandust.

Kõneposti jäetud teadete kuulamine ning klienditeenindusse oma mobiililt helistamine on kuni 31. maini tasuta.
 
Usume, et kui teenuse kasutamine midagi ei maksa, siis see julgustab kliente proovima ning uuenenud tootega sinasõbraks saama" ütles Tele2 turundus- ja müügidirektor Toomas Tiivel. "Kõnekeskuse järjekord on hetkel selgelt liiga pikk, lähipäevil olukord kindlasti rahuneb. Maikuu lõpuni on kõned klienditeenindusse tasuta" lisas Tiivel.

Uuenenud kõneposti kasutamine on lihtne, tuleb vaid kõneposti numbrile 500 helistades järgida automaatvastaja poolt antavaid juhiseid. Soovi korral saab Tele2 kodulehelt või esindustest vastavaid infomaterjale. Kui klient siiski on otsustanud kõneposti teenuse deaktiveerida, siis alates tänasest saab seda teha ka saates oma telefoninumbrilt vaba sisuga SMS-lühisõnumi tasuta lühinumbrile 12560.

Tele2 käivitas kõneposti teenuse kõigile lepingulistele klientidele 4. mail.

Kliente informeeriti kõneposti teenuse käivitamisest eelnevalt kirja ja/või e-maili teel. Enne teenuse käivitamist kasutas võimalust teenus deaktiveerida vaid 22 klienti. See julgustas arvama, et teenus juba ette hästi vastu võetud.

Tele2 kõnepostiteenus on ilma avamis- ja kuutasuta, kõneposti jäetud teadete kuulamise tavahind on 0,49 krooni / minut. Automaatselt suundub kõne kõneposti ainult Eestis, välismaal olles tuleb suunamine aktiveerida telefonilt eraldi.
 
allikas: tele2.ee


Kommentaare: 0
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Siemens CX65
Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9


7527 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam