Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
Tele2 avas venekeelse mobiiliportaali
 (Lisatud 28.09.2006)
  

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 avas 14. septembril 2006 venekeelse mobiiliportaali „WAPrus”, mis on oma ülesehituselt sarnane Tele2 eestikeelse „Go Live!’iga”.

„WAPrus” mobiiliportaali olulisemateks võimalusteks on internetipanga tehingute sooritamine, uudiste lugemine ja kindlasti mobiilne meelelahutus - helinate, mängude, taustapiltide jms. mobiili laadimine. Lisaks saavad kliendid vaadata Tele2 kliendiinfot, sealhulgas oma jooksva kuu saldoinfot.

Sisuteenuste pakkumise osas teeb Tele2 koostööd Venemaa ühe suurima sisuteenuste pakkujaga Infon.

Tele2 äriklientuuri ja sisuteenuse direktori Andres Jõesaare sõnul on tegu esimese venekeelse mobiiliportaaliga Eestis. „Tele2-l on rohkem kui pool miljonit klienti, kelle seas palju vene keelt rääkivaid inimesi. Soovime pakkuda neile võimalust kasutada emakeelset mobiilse interneti keskkonda,” rääkis Jõesaar.

Mobiiliportaali "WAPrus" saavad kasutada kõik Tele2 mobiiltelefoniteenuse kliendid. Teenuse kasutamine tasustatakse vastavalt Tele2 andmesideteenuse hinnakirjale.

Venekeelsesse mobiiliportaali pääseb läbi Tele2 “Go Live!’i” (wap.tele2.ee) või sisestades mobiiltelefoni internetiteenuste menüüs otsinguaknasse aadressi waprus.tele2.ee.

Tele2 oli ka esimene eestikeelse mobiilse interneti keskkonna looja, avades „Go Live!” portaali 2004. aasta märtsis.

allikas: tele2.eeKommentaare: 880
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Siemens CX65
Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9


7527 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam