Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
eKooli saab kasutada Elisa Wap portaali vahendusel
 (Lisatud 28.09.2006)
  

Alates käesolevast õppeaastast on õpilastel ja lastevanematel võimalik eKooli õppeinfot kasutada ka mobiiltelefoni vahendusel ehk m-Koolis.

Elisa Wap portaali vahendusel saab  mobiiltelefonis  jälgida tunniplaani, koduseid ülesandeid, jooksvaid ja tunnistuse hindeid. Samuti näeb mobiiltelefoni vahendusel märkuseid, puudumisi ja klassijuhataja teateid, mis on kättesaadavad niipea, kui õpetaja on vastava info eKooli sisestanud.

Läbi m-Kooli saavad eKooli teenuseid kasutada ka need lapsed ja lapsevanemad, kellel puudub arvuti ja internetiühendus ning kes enne ei saanud seetõttu ühineda eKooli teenustega.

Mobiiltelefonis eKooli teenuste kasutamiseks peab eelnevalt registreerima oma mobiilinumbri eKooli internetikeskkonnas. Edaspidi toimub sisenemine sellelt telefoninumbrilt eKooli automaatselt, kui kasutaja läheb mobiiltelefonis läbi Elisa Wap portaali eKooli lingile.

Esimesed 30 päeva on igale m-Kooli kasutajale tasuta. Seejärel saab kasutaja kasutada teenust kas 30 või 1 päeva kaupa, tasudes vastavalt 9 või 1,50 krooni.

Septembrist alates on lisaks senistele võimalustele võimalik eKooli siseneda ka Krediidipanga ja Nordea panga kaudu. Tänaseks on eKooliga ühinenud juba 220 kooli  kõigis eesti maakondades.

allikas: elisa.eeKommentaare: 1490
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Siemens CX65
Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9


7527 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam