Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
Samsung tutvustas maailma esimest kaubanduslikku UMA-telefoni.
 (Lisatud 30.07.2006)
  

Samsung lansseeris Itaalia turul Unlicensed Mobile Access (UMA) telefoni (mudel: SGH-P200). See on maailma esimene kaubanduslik mobiiltelefon, millele on kohaldatud UMA-tehnoloogia.

UMA on järgmise põlvkonna fikseeritud mobiilse ühendustehnoloogia standard, mis võimaldab sujuvat üleminekut mobiilivõrkude ja fikseeritud IP võrkude (valupunktid) vahel. UMA tehnoloogiaga telefonitoru võimaldab vaba hääl- ja andmesidet nii mobiilsel kui fikseeritud re˛iimidel.

Samsungi UMA telefon (P200) võimaldab vaba ümberlülitamist selliste mobiilivõrkude vahel nagu GSM, GPRS, EDGE ja traadita kohtvõrgud (WiFi), pakkudes.sujuvat ühendust.

Seega on UMA-telefonil suurem mobiilsus võrreldes olemasolevate WiFi telefonidega, mida saab kasutada piiratud viisil üksnes valupunkti piirkondades. Näiteks UMA-telefoni puhul on kiire suuremahuline andmeside või VoIP läbi WiFi võimalik sellistes kohtades, mis on installeeritud valupunktidega, nagu kodu ja kool ning ilma WiFi-ta kohtades kasutatakse selle asemel mobiilvõrku.

P200-l on samuti keerukam üleslükatava klapiga kujundus ning ka kõrgtehnoloogilised omadused nagu 1,3 megapikseliga fotoaparaat, videosalvesti, multimeedia sõnumisüsteem (MMS), MP3 ja faili vaatamise funktsioonid.

“Samsungil on rõõm tutvustada turul esimest Unlicensed Mobile Access tehnoloogiaga telefoni. Me jätkame innovaatiliste toodete tutvustamist ja järgmise põlvkonna fikseeritud mobiilset ühendustehnoloogiat,“ ütles Samsungi telekommunikatsioonivõrgu tegevuse president Kitae Lee.

Varsti järgneb Samsungi UMA-telefoni lansseerimine teistes Euroopa riikides.

allikas: www.samsung.eeKommentaare: 1444
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Siemens CX65
Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9


7527 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam