Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
EMT ajab kliendid vihale
 (Lisatud 11.12.2004)
  

EMT vihastab odavkõnede paketiga Diil välja oma vanu kliente, sest kergemeelselt sõlmitud uuest, kuid puudulikust lepingust loobumiseks tuleb sõita äärelinna.

EMT võib kaotada kliente, sest jagab oma uue paketi Diil kohta vastuolulist ja eksitavat teavet. Diil kujundati kulude kokku hoidmiseks ilma klienditeeninduseta tooteks, mistõttu tunnevad EMT kliendid ennast nii EMT infotelefoni kui ka Elioni müügiesinduste töötajate puudulike selgituste tõttu lolliks tehtuna, kirjutab Postimees.

„EMT infotelefon nimetas desinformatsiooniks sideameti teadet, et Diil on nendega seotud,“ rääkis Tartu ehitusettevõtja Kaido Randla. „Mulle tundub, et minuga mängitakse lolli.“

Randla soovis oma praeguse Delta paketi vahetada odavama kõnehinnaga Diili vastu, kuid talle keelduti üleminekut vormistamast. EMT töötajad jooksutasid klienti väitega, et pole seotud Diiliga, ega selgitanud, et tegemist on lihtsalt erineva tootega. Päev varem teatasid sideamet ja tarbijakaitseamet, et neil pole etteheiteid EMT-le, kes tutvustas Diili iseseisva operaatorina, kuigi tegemist on EMT odavpaketiga.

Pikka aega EMT klient olnud Peeter Kask sõlmis kaks päeva tagasi Rocca al Mare kaubakeskuses läbi lugemata püsilepingu Diiliga, sest paketi müüja pakkus talle kvaliteetset mobiiliühendust odavama hinnaga ning ilma liitumis- ja kuutasu maksmata.

Kodus avastas Kask, et ta ei saa Diiliga kasutada GPRSi ning on kergemeelse allkirjaga andnud EMT-le vabad käed oma isikuandmete piiramatuks levitamiseks kolmandatele isikutele.

Järgmisel päeval pöördus Kask lepingu lõpetamiseks samasse Diili roheliste õhupallidega dekoreeritud letti, kus ta uudse kõnekaardi tasuta sai. Kuid meest keelduti teenindamast ja saadeti lepingu tühistamiseks Elioni Endla tänava müügipunkti.

Elioni müüjad aga keeldusid lepingut lõpetamast, öeldes, et see on lihtsalt võimatu. Kui Kask helistas kaebamiseks Postimehe toimetusse, anti talle lepingu lõpetamiseks Diili peakontori aadress Peterburi teel.

Äärelinna sõitnud Kask sai rääkida ainult suurt raudväravat valvanud turvamehega, kuid lõpuks öeldi talle, et leping lõpetatakse vaid juhul, kui ta maksab 118 krooni menetlustasu.

Samal ajal selgitas Diili teenindav infotelefoni töötaja helistajale, et lepingust loobumine on igal juhul tasuta. Lepingust loobumise tasu kasutavad mitmed operaatorfirmad.

Diili ärijuht Riho Jürvetson ei võtnud omaks, et on teenuse juhtimisega jännis, sest pole suutnud oma toodet ei klientidele ega ka teenindajatele piisavalt selgitada.Kommentaare: 0
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Sewon SG-2000
Siemens CX65
Nokia 6822


7527 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam