Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
Uus operaator Bravocom avas numbribroneerimise keskkonna
 (Lisatud 26.10.2004)
  

Eesti esimene mobiilside teenusoperaator Bravocom avas täna internetipõhise numbribroneerimise keskkonna, mille kaudu saavad soovijad endale valida meelepärase 545-algusega telefoninumbri enam kui 10 000 numbri hulgast.

“Vaatamata sellele, et numbrivabaduse jõustumisel uuest aastast saab klient operaatorit vahetada numbrit muutmata, usume, et turul on kindlasti nõudlust ka uute ilusate ja lihtsate numbrite järele,“ sõnas Bravocomi juhatuse esimees Peep Põldsamm. Ta lisas, et Bravocomi broneerimissüsteem pakub rohkem kui 10 000 saadaoleva numbri näol tarbijale äärmiselt laia valikuvõimalust ja sellest ei ole nn „kuldnumbreid” välja nopitud.

545-algusega numbreid saab broneerida veebilehel www.bravo.ee internetipanga kaudu. Broneerimise hind on 99 krooni ja selle eest saab iga kasutaja endale broneerida kuni kaks numbrit. Numbri broneerijale toimetatakse SIM-kaart uue numbriga tasuta koju kätte kahe-kolme nädala jooksul. “Uue telefoninumbri saab kasutusele võtta koheselt, kui Bravocom turule tuleb,” kommenteeris Peep Põldsamm.

Bravocom on Eesti esimene mobiilside teenusoperaator, kes plaanib turule tulla koos numbriliikuvuse jõustumisega ning hakkab pakkuma täisfunktsionaalset mobiilsideteenust. Ettevõte põhineb 100-protsendiliselt Eesti kapitalil ning selle käivitamisse tehtavad investeeringud ulatuvad 100 miljoni kroonini.

Allikas: www.bravo.eeKommentaare: 1617
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Sewon SG-2000
Siemens CX65
Nokia 6822


7527 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam