Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
Topeltpluss nüüd veelgi soodsam!
 (Lisatud 5.10.2004)
  

Topeltplussi programmis on nüüd veelgi enam pööratud tähelepanu staa˛ikatele klientidele. Sellest tulenevalt on vähendatud Topeltplussi kuutasusoodustuse saamiseks vajalikku arve alampiiri, mis on nüüd 100 krooni senise 300 krooni asemel.

Rohkem rääkivatele klientidele on nüüd ka kõnehinnasoodustus veelgi tuntavam! Tähelepanuta ei jää aga ka need kliendid, kelle arve jääb kõnehinnasoodustuse saamise alampiirist allapoole: neil on võimalus kasutada soodsat lühivalikuteenust. Topeltplussi klientidele on teenuse Lühivalik perele tellimine oktoobris tasuta. 

Uudisena pakume kõikidele eraklientidele laienevat Pere kuutasu, mis asendab senise Topeltplussi peresoodustuse. Pere kuutasu võimaldab saada kõneteenuspakettide kuutasudelt olulise kokkuhoiu – kuni 5 telefoniga kliendile on Pere kuutasu vaid 99 krooni! Veelgi rohkem võidavad pikaajalised kliendid, kes vastavalt oma kliendistaa˛ile saavad Pere kuutasult ka staa˛ipõhist Topeltplussi kuutasusoodustust.
NB! Topeltplussi klientidel, kes said septembri arvel Topeltplussi peresoodustust ja kellel ei olnud kehtivaid kuutasusoodustusi (liitumisega kaasnenud kuutasuvabastus või Emapakett), aktiveeritakse oktoobris Pere kuutasu automaatselt. Neid kliente teavitab EMT eraldi ka SMS-iga. Soovi korral on neil klientidel võimalus Pere kuutasust ka loobuda.

Alates oktoobrist lisandub Topeltplussi klientidele võimalus soetada mobiiltelefonide lisatarvikuid tavahinnast 10% soodsamalt. Soodustus kehtib kõikides EMT ja Elioni esindustes.

Oktoobrikuus on Topeltplussi klientidele koostöös EMT ja Elioni esindustega ka eripakkumine: Nokia 3100 ja Alcatel OT 756 EMT Go! eelseadistusega telefoni ostul kaasa 100 krooni eest tasuta andmemahtu (realiseerimisajaga kuni 2004.a. lõpuni).

Allikas: emt.eeKommentaare: 0
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Sewon SG-2000
Siemens CX65
Nokia 6822


7527 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam