Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
Tele2 pakub avalikule ning erasektorile mobiilikõnesid hinnaga 25 senti minut
 (Lisatud 24.09.2004)
  

Tele2 toob esmaspäeval, 27.09.2004 turule kaks uut teenuspaketti - Ärimehe ja Riigimehe paketi. Asutusesisene mobiiltelefonikõne minut maksab nii Ärimehe kui Riigimehe teenuspaketis 25 senti, lisaks saavad kõik Riigimehe paketiga liitunud asutused omavahel rääkida hinnaga 25 senti minut.

Mõlemas paketis maksab kõneminut Tele2 mobiilivõrku 75 senti ning kõneminut teistesse mobiilivõrkudesse ja tavatelefonidele 1,25 krooni.

Tele2 juhatuse esimehe Üllar Jaaksoo sõnul võimaldab soodne kõneminuti hind kokku hoida sidekulusid nii avalikus kui erasektoris. “Uued hinnad loovad hea eelduse kokkuhoiuks või vajadusel suuremaks tarbimiseks piiratud vahendite korral. Uudne on lahendus, mille kohaselt käsitleme kõiki Riigimehe paketiga liitunuid ühe asutusena ja võimaldame omavahel helistada vaid 25 sendi eest. Selle paketi kasutamine on kindlasti märk heaperemehelikust suhtumisest rahasse,” kommenteeris Jaaksoo hinnalangust. “Kliendid eelistavad lihtsat käsitlust võimaldavaid lahendusi. Just seda uued hinnapaketid võimaldavad.”

Liitumine on nii Ärimehe kui Riigimehe paketiga tasuta, kuumaks on sõltuvalt liitumiste arvust 0-35 krooni. Muude teenuste väga soodsad hinnad on esitatud hinnakirjas, ka Tele2 kodulehel www.tele2.ee. Ärimehe paketiga saavad liituda juriidilised isikud alates 5-st liitumisest. Riigimehe paketiga saavad liituda kõik asutused ja organisatsioonid, kelle juriidiline vorm ei ole aktsiaselts, osaühing või füüsilisest isikust ettevõtja. Ärimehe ja Riigimehe paketi hinnad on esitatud ilma käibemaksuta.

allikas: tele2.eeKommentaare: 0
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Sewon SG-2000
Siemens CX65
Nokia 6822


7527 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam