Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 uudised
Simpel ja POP saavad helistada kuu aega kauem
 (Lisatud 22.09.2004)
  

Alates 21. septembrist 2004 saavad EMT kõnekaartide POP ja Simpel kasutajad oma kõnekaardilt välja helistada kuus kuud ehk senisest kuu aega kauem.

„Pikendasime väljahelistamisvõimalust nende klientide huvisid arvestades, kes helistavad välja küllaltki harva,” ütles EMT turundusdirektor Piret Mürk. „Kõnekaartide kasutajate hulgas on näiteks palju lapsi, kes viie kuu jooksul oma ettemakstud kõneaega ära ei kulutanud. Ehkki kasutamata summa lisandub järgmisele laadimisele ega lähe kaduma, tekkis sellistel kasutajatel aja jooksul suur ettemaksu jääk. Väljahelistamisvõimaluse pikendamine võimaldab neil kasutada ettemaksusummat pikema aja jooksul.”

Väljahelistamisvõimalus on avatud 6 kuud, sellele järgneva 1 kuu jooksul saab kasutaja uut kõneaega lisamata kõnesid vastu võtta.

Simpel on Eesti suurima kasutajaskonnaga ning rohkete lisateenustega kõnekaart, millel on ligi 200 000 kasutajat. POP on teismelistele suunatud kõnekaart, millega on võimalik kasutada Eesti kõnekaartide soodsaimat ööpäevaringset kõneminuti ja lühisõnumi hinda.

Allikas: emt.eeKommentaare: 1340
  
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Sewon SG-2000
Siemens CX65
Nokia 6822


7527 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam