Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 küsimused-vastused
Mis maksab üks või teine telefon?

Kõik telefonid, mis on müügis, neil on ka hind nähtaval, samuti inimese telefoni kontaktnumber, kes selle telefoni müügiga tegeleb.

Registreerisin ennast ära, kuid ei saa sisse logida?!

Palun registreerige ennast kindlasti töötava e-posti aadressiga, see on edaspidi ka teie nn. kasutajanimi. Peale registreerimist saadetakse teie meiliaadressile kinnitusteade, kus on antud juhised mille põhjal saate oma konto aktiveerida.
Kui mõne aja jooksul (1 tund kuni 12 tundi) ei ole kinnitusmaili laekunud, minge aadressile http://telefonid.com/default.asp?remind , sisestage lahtrisse oma e-posti aadress millega registreerusite ning teile saadetakse uus kinnitus.
NB! www.mail.ee kasutajatel on kinnitusmeilis veebiaadress segi keeratud, teile on eraldi välja toodud kasutajakonto aktiveerimiseks mõeldud PIN ning oma konto saate kinnitada aadressil http://telefonid.com/confirm.asp

Unustasin oma parooli!

Parooli ununemise korral minge samuti aadressile http://telefonid.com/default.asp?remind ning sisestage lahtrisse oma e-posti aadress, seejärel saadetakse teile uus parool, mille soovitame teil koheselt muuta.

Kas te saadate mulle ka spämmi? Kui turvalised on minu andmed?

Ei, rämpsposti me ei saada! Saadame teavitusposti (väga harva) ainult inimestele, kes on seadetes ära märkinud, et nad soovivad seda teada. Teie poolt sisestatud andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele, samuti ei saa me kunagi teada teie parooli (ega küsi seda üheski e-mailis või telefonikõnes!), need salvestatakse krüpteerituna.

Leidsin teie lehel telefoniandmetes vea! Kas peaksin informeerima teid?

Jah, kindlasti! Üritame teha parima, et kõik andmed meie lehel oleksid õiged, kuid siiski tekib vahel ka vigu.

Saatsin teile koduleheküljelt vastavast veebivormist teate, kuid pole siiani vastust saanud! Milles asi?

Kahjuks tuleb teateid ja küsimusi päris palju, me ei jõua igaühele reageerida ning vastused võtavad ka kohati väga kaua aega. Osadele küsimustele, nagu näiteks "Kas tõesti on helinad tasuta?" jätame kohati vastamata ka sellepärast, et selgesti on öeldud - kõik lehel pakutav on meie poolt tasuta, maksate vaid oma operaatorile andmemahu eest.
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9
Nokia E62


7524 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam