Esilehele
 Kasutajanimi:   Parool:  
 
 foorum
Navigeeri:   Algusesse | Tagasi
 
 Foorumi indeks - Mobiiltelefonid - iPhone tarvara uuendamine 1.1.x -> 2.0 (2G)
  egert31.07.2008 17:14 
Uuendasin paar päeva tagasi oma ifööni tarkvara versiooni 2.0 peale. Miks? Eelkõige sellepärast, et kasutada ära iTunes'i AppStore'i (http://www.apple.com/itunes/store/appstore.html), laadida oma telefoni seal pakutavaid programme/mänge. Seal leiduvad mängud ei ole üldse võrreldavadki 1.1.x olevate mängudega (nendega, mida sa Installeri kaudu peale paned).

!!!! Selle uuendamise käigus kaovad ära kõik andmed, mis sinu praeguses telefonis on salvestatud, kõik programmid jne. Et kalendrisündmused ja kontaktid alles hoida, sync'i need outlook'i. Kui 2.0 peal, siis saad tagasi syncida.

Uuendamine oli väga lihtne. Kasutasin iClarified lehel olevat step-by-step õpetust. Väga puust ja punaselt on kõiks ammud kirja pandud. Õpetus asub siin - http://iclarified.com/entry/index.php?enid=1572

NB! Võib juhtuda, et emaili proge ei tööta korralikult 2.0 peal. Paneb ennast kohe kinni, kui avad. Selle parandamiseks tee läbi need sammud - http://www.ben.geek.nz/fixing-iphone-mail-crashes-20-firmware/

Kui tahad hakata iTunes'ist programme alla laadima, peab sul olema iTunes'i konto. Selle saamiseks peaksid reaalselt elama riigis, kus Apple iPhonesid ametlikult müüb. Seega eestist sa sinna ennast regada ei saa. Probleem? Ei ole :) , sellest saab mööda minna. Mine lehele - http://www.iphone-hacks.com/forums/post-6256.html - ja vaata neljandat sissekannet ;)

Minul pole siiamaani ühtegi probleemi tekkinud ja olen väga rahul, et uuendamise ette võtsin.

Jõudu!!!
 Lisa vastus
Navigeeri:   Algusesse | Tagasi
Viimati lisatud mudelid:

Nokia N900
Nokia E52
Nokia E52

Viimati kommenteeritud:

Nokia 6822
Motorola RAZR2 V9
Nokia E62


7522 registreerunut
2387 telefoni baasis
 
 
kasutustingimused

Kontaktid
Reklaam